У Ковелі попередньо визначили надзвичайну ситуацію місцевого рівня

13.10.2021 о 12:05 · 2 хв читання

Під керівництвом Ковельського міського голови Ігоря Чайки відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

На сьогодні у громаді виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю лімітів з постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період. Про це говорив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Крім того, ціна палива стрімко зростає, що теж викликає серйозне занепокоєння, – повідомляє Ковельська міська рада.

У зв’язку з цим комісія попередньо визначила у Ковельській громаді надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Це може призвести до дестабілізації життєдіяльності Ковельської територіальної громади та завдати значних матеріальних збитків.

Втім, як запевняє Волинська обласна державна адміністрація, на Волині проблем із постачанням газу та початком опалювального сезону немає.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, розповіли завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр та медична директорка Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук.

Вони повідомили, що кількість хворих стрімко зростає. Багато з них потребують кисневої терапії. Рівень вакцинації у громаді — 7%. Серед освітян — понад 53%. Вони вкотре наголосили на необхідності щеплень, що сприятиме підвищенню рівня епідемічної безпеки.

Зважаючи на ситуацію, та відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС, місцева комісія вирішила встановити у Ковельській громаді «помаранчевий» рівень епіднебезпеки.

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X