«Червона» зона: що вирішили у Ковелі на спільній нараді міська та районна влада

08.11.2021 о 12:03 · 2 хв читання

Як відомо, на території Волинської області з 00 год. 00 хв. 8 листопада встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 5 листопада.

Сьогодні у Ковельській районній державній адміністрації відбулось спільне засідання районної та міcцевої комісій ТЕБ та НС. Відповідно, у місті посилюються обмежувальні протиепідемічні заходи. Міський голова Ігор Чайка наполіг, що у період запровадження «червоної» зони ринки міста, де персонал вакцинований хоча б однією дозою — працювали, – повідомляє Ковельська міська рада.

Важливо, що перевезення пасажирів у грормадському транспорті на міських маршрутах – при дотриманні водіями та пасажирами маскового режиму та недопущення перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах.

Начальник управління освіти виконкому Ковельської міської ради Віктор Бичковський звернувся з пропозицією, аби у школах, де повністю вакцинований персонал, діти навчались у звичному режимі. Це — школи №8, №9 та №12, ліцеї – №3 імені Лесі Українки, №11 та №13. На його думку, це стане хорошою мотивацією для інших колективів.

Комісія підтримала таку ініціативу. У решті шкіл очно навчатимуться учні 1-4 класів, а 5-11 класи переходять на дистанційну форму здобуття освіти.

У Ковельській громаді продовжать роботу дитсадки (невакцинованих працівників відсторонено від роботи).

Крім того, діятимуть наступні карантинні обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • перебування на територіях загального користування без засобів індивідуального захисту;
 • прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;
 • прийом відвідувачів у ТРЦ, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;
 • прийом відвідувачів закладами культури;
 • проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів).

ВАЖЛИВО: зазначені заборони не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів мають COVID-сертифікат (про повний курс вакцинації проти COVID-19), цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
 1. а бичковський сам вакцинувався? та й директорам шкіл і дітсадків не помішало б показати свої ковід сертифікати своїм колективам

 2. У решті шкіл очно навчатимуться учні 1-4 класів, а 5-11 класи переходять на дистанційну форму здобуття освіти.

  ЯКЩО ВИ НЕ В КУРСІ – ТО ДОВОДЖУ ДО ВАШОГО ВІДОМА
  ДЕЛЬТА – 90% ВІД УСІХ ДІАГНОСТОВАНИХ – ПОРАЖАЄ І ДІТЕЙ УЖЕ
  ТО ТОЛКУ МАЛИХ ДІТОК КАТУВАТИ? ЧИ ЦЕ ТАКИЙ ПЛАН – ПОПОРТИТИ ГЕНОФОНД???
  ВАКЦИНОВАНИЙ ВЧИТЕЛЬ – ПЕРЕНОСЧИК , ПОТЕНЦІАЛЬНИЙ, КОВІДУ. ЇЗДИТЬ КОЖЕН ДЕНЬ У АВТОБУСАХ, ДЕ ТАК САМО МОЖЕ ЗАРАЗИТИСЯ І БЕЗСИМПТОМНО, ПРИВЕЗТИ ЗАРАЗУ В КЛАС, А ТО І НЕ В 1.
  НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО ЗАКРИТИ ВСІХ НА 2 ТИЖНІ (Я ПРО ДІТЕЙ), ЩОБ ЗБИТИ ХВИЛЮ ТАК ЯК БУЛО РІК НАЗАД?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X