Для чого карантин, коли він не виконується чиновниками?

13.10.2021 15:19

На Волині з 11 жовтня, згідно рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів Юрій Погуляйко, діє «помаранчева» зона, при запровадженні якої зберігаються обмеження, встановлені для «жовтої», зокрема, на території країни слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, а також забороняється проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр та медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук повідомили, що кількість хворих стрімко зростає. Багато з них потребують кисневої терапії. Рівень вакцинації у громаді — 7%. Серед освітян — понад 53%. Вони вкотре наголосили на необхідності щеплень, що сприятиме підвищенню рівня епідемічної безпеки.

Зважаючи на ситуацію, та відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС місцева комісія вирішила встановити у Ковельській громаді «помаранчевий» рівень епіднебезпеки.

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень

інформує сьогодні на офіційному сайті Ковельська міська рада

В той же час у малій сесійній залі Будинку рад за участі посадовців Ковельської міськради та її виконавчого комітету, представників громадськості, творчих колективів (в т.ч. – дитячих) відбуваються урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України.

На відео, що поширив член Громадської ради при міському голові Ковеля Володимир Косцьов’ят видно, як у вщерть заповненій залі в порушення дистанції, наповнюваності та маскового режиму вчиняється порушення чиновниками, як власних рішень стосовно карантинних обмежень, так і відповідні акти Кабінет Міністрів України та Волинська обласна державна адміністрація.

Як повідомляло Ковельське районне управління поліції ГУНП у Волинській області, воно у межах компетенції реагуватиме на порушення карантинних обмежень. Про те, що правоохоронці Волині продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання інформувала громадськість поліція Волинської області.

Цікаво, чи будуть притягнуті до визначеної законом відповідальності особи, які демонстративно ігнорують власні ж рішення стосовно карантинних обмежень, дискредитують авторитет органів влади та місцевого самоврядування в частині виконання законодавства нашої країни?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Цікаво знати, коли буде опубліковано результат притягнення до відповідальності цих осіб, які порушили правила карантину?

  2. карантин вводять для лошар, щоб збити з них гроші за ліки і всякі там тести.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.