Обласна влада встановила на Волині «помаранчевий» рівень епіднебезпеки

11.10.2021 о 21:58 · 2 хв читання

У «червоній» зоні епіднебезпеки діятимуть суттєві обмеження саме для невакцинованих громадян. Зокрема, відвідати супермаркет, торговий центр, кінотеатр тощо можна буде лише за наявності паспорту вакцинації.

Про це повідомив голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 11 жовтня, під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Також обмеження стосуватимуться і міжрегіональних перевезень, – інформує ОДА.

Такі карантинні зміни напрацьовує Уряд, аби запобігти стрімкому поширенню COVID-19.

На сьогодні на Волині встановлено «помаранчевий» рівень епіднебезпеки. Зокрема, в області перевищені показники захворюваності та госпіталізації. «Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не передбачає додаткових обмежень, тобто діють протиепідемічні заходи «жовтої» зони. Та він є сигналом про наближення регіону до «червоної» зони.

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень.

Звичайно, я не хочу такого поганого прогнозу для Волині. Але якщо показники захворюваності не знизяться, то через тиждень-два ми будемо у «червоній» зоні епіднебезпеки

– відзначив Юрій Погуляйко

Про погіршення ситуації говорить не лише високий рівень захворюваності, а й те, що останнім часом все більше хворих потребують госпіталізації. Більше того, як зазначила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, 70% госпіталізованих – кисневозалежні. Окрім цього, в області дуже високий рівень летальності та перевищує показники минулого року. Усі кисневозалежні пацієнти, та ті, котрі в реанімаціях, – не вакциновані.

Серед рішень, які прийняли члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, – збільшення кількості ліжкомісць для хворих на COVID-19 та лікарень, котрі надаватимуть їм медичну допомогу.

Так, якщо на початку четвертої хвилі захворюваності (початок осені) в області було 5 ковідних лікарень, то на сьогодні таку допомогу надають вже 14 закладів. Зокрема за попередній тиждень до цього списку додали 6 медзакладів (Луцьку, Маневицьку, Ратнівську, Ківерцівську, Іваничівську районні лікарні та Нововолинську міську). Таким чином, додали 665 ліжкомісць для коронавірусних пацієнтів.

Та, незважаючи на це, завантаженість лікарень області становить на сьогодні 55%.

Тож вкотре закликаю волинян – зробіть щеплення, збережіть здоров’я і отримайте додаткову можливість жити звичайним життям в пандемії, яка не відступає

– наголошує очільник області

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. все свистеж!!! ” влада” попухла! злодейские приказы которые люди не обязаны исполнять!

  2. Звичайно, я не хочу такого поганого прогнозу для Волині. Але якщо показники захворюваності не знизяться, то через тиждень-два ми будемо у «червоній» зоні епіднебезпеки

    – відзначив Юрій Погуляйко А ХТО ТЕБЕ ПИТАТИ БУДЕ? ЯК АМЕРИКА СКАЖЕ. ТАК І БУДЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X