Ковель перебуває на порозі «червоної» зони, – перший заступник мера

03.11.2021 о 16:37 · 2 хв читання

Сьогодні, 3 листопада, у Ковелі на Привокзальному ринку під час зустрічі із підприємцями перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев повідомив, що місто Ковель, як і вся Волинська область, перебуває на порозі «червоної» карантинної зони.

За його словами, величезна є загроза того, що до понеділка включать Волинську область рішенням ТЕБ та НС до «червоної» зони. Що це означає для підприємців безпосередньо?

Це означає: якщо у вас немає ковідних сертифікатів – ви не маєте права здійснювати підприємницьку діяльність. Все законно! Можна дискутувати з приводу Конституції. Це не до мене питання! Я вас просто застерігаю. Я так само казав батькам, які приходили і бастували з приводу шкіл. Законно – незаконно. Нормативний акт на сьогоднішній день є, це – постанова Кабінету Міністрів, є рішення територіальної комісії ТЕБ та НС, які є обов’язкові для виконання по всій території, де воно діє. Це не обговорюється! Це законно! Якщо скандалити, спорити – нічого не доб’єтеся!

– заявив Тарас Яковлев

Він ще раз наголосив, що у кого із підприємців є ковідний сертифікат, той має право працювати.

Немає – є загроза, що вас оштрафують і закриють вас примусово. А потім ви через півроку докажете, що ваші права конституційні порушені. Можливо докажете. Я ж не спорю… Ми не приймемо рішення про повне закриття супермаркетів, магазинів, ресторанів і базарів, але ми не зможемо не виконувати рішення комісії ТЕБ та НС, і його буде контролювати не ми, а поліція, прокуратура

– пояснив Тарас Яковлев

Міський голова Ігор Чайка, який був присутній на зустрічі, підтвердив сказане своїм першим заступником, котрий закликав йти вакцинуватися всіх, хто цього ще не зробив.

Тарас Яковлев мовив, що у Ковелі «відкрита купа пунктів» для щеплення, а найближчий – на залізничному вокзалі, неподалік цього ринку, де зараз взагалі немає черг на вакцинацію, а з понеділка, як він стверджує, там черги будуть.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Не зрозуміло, тоді навіщо завтра роблять концерт до Дня залізничника? І примусово будуть на нього зганяти людей? Однією рукою роблять одне, другою – навпаки.

  2. Тоді чому завтра роблять концерт до Дня залізничника? Знову будуть зганяти туди людей. Одна рука робить одне, інша – зворотнє. Абсурд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X