Ковельська влада погрожує бізнесу закриттям, але є одне «але»

15.11.2021 о 18:02 · 3 хв читання

Як уже повідомляв «Ковель media», сьогодні, 15 листопада, Ковельський міський голова Ігор Чайка скликав нараду з питань дотримання у громаді карантинних обмежень, що передбачені для «червоної» зони.

Підсумовуючи доповіді представників контролюючих установ, він доручив активізувати роботу з перевірки щодо дотримання карантинних обмежень, які передбачені рішенням місцевої комісії ТЕБ та НС.

У період запровадження «червоної» зони дозволено працювати, коли персонал вакцинований. В іншому випадку – заклади мають бути зачинені. Правила єдині для всіх і ми повинні їх виконувати

– наголосив Ігор Чайка

Публікація за темою: Мер Ковеля пригрозив невакцинованим підприємцям жорсткими заходами

Показово, що суб’єктам господарювання чи громадянам виконати обмежуючі рішення місцевої комісії ТЕБ та НС, на які посилається міський голова – не просто! Невідомо, які саме карантинні обмеження притаманні нинішній «червоній» зоні запровадила місцева комісія, бо останні з них, опубліковані на офіційному сайті Ковельської міськради ще понад рік тому – 03 листопада 2020 року, за попередньої владної каденції.

Та й узагальнення Ігоря Чайки, що за відсутності вакцинованого персоналу «заклади мають бути зачинені» – не зовсім справедливі.

Наприклад, згідно пункту 35 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» попри заборону дозволеними залишаються:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садивним матеріалом (квітами, рослинами), добривами, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
  • торговельна діяльність із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
  • виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
  • провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг, де приймання відвідувачів здійснюється за попереднім записом.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Занесло мера! А зрештою, хіба він мер?!!! Підставна маріонетка, кукла…..Як смикають “кукловоди”, те й робить.

  2. Хіба його вибирали, його назначили в мери, думку ковельчан ніхто не еитав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X