На Ковельщині знову фальсифікують дані по коронавірусу

29.09.2020 18:11

Медики продовжують спотворювати статистику щодо COVID-19.

На сайті Волинської обласної державної адміністрації опублікували оперативну інформацію в розрізі лікувальних закладів області, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, щодо зайнятих ліжок. Під цією інформацією значиться ім’я та прізвище тимчасово виконуючої обов’язки начальника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук.

Отож, станом на 28 вересня у Ковельській центральній районній лікарні міськрайонного територіального медичного об’єднання перебувало 17 хворих з підтвердженим COVID-19. У той же час, за офіційними даними, які опубліковані на сайті Ковельської міської ради, за цей день на 16:00 було 24 хворих з підтвердженим діагнозом на коронавірус. Сьогодні, 29 вересня, на 16:00 – 23 таких хворих.

Як твердить Волинська ОДА, станом на 28 вересня у Ковельській центральній районній лікарні перебувало 14 хворих з підозрою на COVID-19, тоді як Ковельська міська рада вказує абсолютно іншу цифру – 7 хворих.

Загалом, станом на сьогодні, 29 вересня, як стверджує Волинська облдержадміністрація, у Ковельському районі зареєстровано 566 випадків COVID-19, а Ковельська міська рада подає іншу статистику на цей день: з початку спостереження лабораторно підтверджено 507 випадків захворювання на COVID-19.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.