Для чого у Ковель приїздила делегація з Коростеня, що на Житомирщині?

03.05.2023 о 16:51 · 2 хв читання

Учора, 2 травня, в Ковелі з робочим візитом перебувала делегація з Коростеня на чолі з заступником міського голови Наталією Чижевською. Сьогодні наші міста є учасниками проєкту «Створення нових експортно-логістичних можливостей для малого та середнього підприємництва у Ковелі та громадах-партнерах».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

З колегами поспілкувались міський голова Ігор Чайка та представники міської ради. У ході розмови торкнулись різних тем життєдіяльності громад. Йшлося про організацію співпраці з містами-партнерами, міжнародними організаціями, напрацювання грантових проєктів, діяльність виконавчих органів, надання медичних та адміністративних послуг населенню.

Гості побували у Транскордонному центрі діалогу культур, Народному домі «Просвіта», оглянули будівництво стаціонарного укриття на території школи №8.

Також спеціалістів цікавила організація діяльності Центру надання адміністративних послуг. Начальниця ЦНАПу Ольга Чайка ознайомила їх з роботою структурного підрозділу, провела екскурсію, розповіла про важливі напрацювання колективу.

Представники Коростенської громади були вражені сучасним виглядом Ковельського МТМО. Вони мали можливість оглянути заклад, поспілкувались з лікарями, отримали відповіді на запитання від генерального директора, кандидата медичних наук Валентина Вітра.

Особливо їх зацікавила робота приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, центру ендоурології, відділення трансфузіології, клініко-діагностичної лабораторії та операційного блоку.

Гості подякували за теплий прийом, професійні консультації та наголосили, що день у Ковелі вони провели з користю. Тепер у них з’явилось чимало ідей щодо подальшої роботи.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X