Ковельські підприємці протестували перед міською радою

14.05.2020 о 14:36 · 3 хв читання

Багато підприємців вийшли сьогодні вранці до Ковельської міської ради з вимогою відкрити місцеві ринки та захистити свої права.

За словами голови депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді та очільника громадської організації «Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковеля» Ігоря Пініса, «на сьогоднішній день жодних мір по допомозі малому бізнесу міською радою міста Ковеля не прийнято», тому вони зібралися на попереджувальну акцію.

До протестувальників вийшли перший заступник ковельського міського голови Михайло Гетьман, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Юрій Кондратович, а також інші чиновники, які не мають ніякого відношення до проблеми.

Давайте не будемо один одного перекрикувати. Ви всі мудрі люди. Ви кожен день чуєте телевізор, читаєте газети, дивитися Інтернет. Ви дивилися, що вчора були такі самі мітинги в Луцьку, у Львові. Повірте, люди, я вам нічого нового не скажу. Абсолютно нічого! Це рішення не Кіндера, не Гетьмана. Ми, міська рада, не приймали рішення, виконавчий комітет теж не приймав рішення про закриття ринків. Рішення приймав Кабінет Міністрів України

– сказав Михайло Гетьман
У центрі – Михайло Гетьман, зліва від нього – Юрій Кондратович

Ковельчани почалися обурюватися тим, що в у Ковелі ринки закриті, а в інших містах тамтешня влада дозволила їх відкрити.

Заступниця голови громадської організації «Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковеля» Людмила Васковець мовила, що саме міський голова Олег Кіндер заборонив роботу ковельських ринків, нібито надавши таку вказівку директору Ковельського госпрозрахункового ринку Петру Сороці.

Я була на останній техногенній комісії в місті, де строго-настрого Олег Олексійович наголосив сьогодні: «Закрити ринки!» Неправда, що рішення не приймалось. Михайло Олександрович, не правда! Це підтвердить і директор ринку, і я підтверджую. Я була на цій комісії. Строго-настрого Сороці було наказано: «Закрити ринки!» А ви кажете, що міська рада не приймає рішення. Техногенна комісія!

– заявила Людмила Васковець

На це Михайло Гетьман відреагував досить бурхливо.

Пані Васковець, ви відповідаєте за те, що зібрали сьогодні стільки людей? Ви прийшли розказати людям анекдоти? Ну то розказуйте!

– сказав він

Уже після мітингу Людмила Васковець повідомила, що підприємці, згідно колективного рішення, звернулися до міського голови Олега Кіндера з вимогою повністю відкрити ковельські ринки, звільнити підприємців на час карантину від сплати єдиного податку і плати за оренду землі. У разі не виконання вимог вони будуть вимушені перейти до акцій громадської непокори у передбачений законом спосіб.

Фото та відео Миколи Силюка.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Як тільки відкриють ринок так знову буде хвиля хворих на коронавірус

    1. Ринок закритий 2 місяці і хворих повно.
      Всі магазини повідкривались і нічого,а відкриється ринок і все буде капець

      1. Одне діло магазин, де буде пару людей, а інше діло ринок, де сотні людей будуть тертися один біля одного без дистанції 1.5-2 м. та масок. Чи ви думаєте люди на ринку будуть дотримуватися правил карантину? Особливо бабці перед входом у вокзал.

  2. В Чернівцях,де найбільше хворих і то дозволили роботу промислових ринків з 15 травня.Зауважимо що рішення прийняла міська рада,а в Ковелі чешуть що повинен Кабінет міністрів,що приймати такі рішення не в їхній компетенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X