Мерія «бортонула» підприємців з їхніми проблемами

Перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман письмово відповів на звернення заступниці голови громадської організації «Підприємців та працівників приватного сектору м. Ковеля» Людмили Васковець з приводу конфліктної ситуації з адміністрацією місцевого ринку.

Автором відповіді є начальниця відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Лілія Барна.

Документ, який надійшов з мерії, опублікував у Фейсбуці і прокоментував голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс.

На жаль, міська влада Ковеля відмовилася від участі у врегулюванні конфлікту між підприємцями ковельських ринків та облспоживспілки. Чим в черговий раз підтвердила свою позицію: «Проблеми підприємців – це проблеми тільки підприємців. А влада тільки збирає з них податки і чим побільше». І просили ми у міського голови лише організувати зустріч… На жаль, і це «непосильне» завдання стало заважким для нашої «любої та турботливої» влади. Дякуємо. Не здивували. Ми оцінили!!!

– написав він

Людмила Васковець у соцмережі повідомила, що мала надію на допомогу та підтримку з боку міської влади, але, як виявилось, ця надія марна.

Фото мітингу підприємців – з архіву редакції


Вам може бути цікаво

Ковельські підприємці протестували перед міською радою

Безкоштовно консультують підприємців з приводу компенсації втрат

Зеленський відреагував на петицію ковельських підприємців

Зеленському передали петицію від ковельських підприємців

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.