Влада не буде створювати комунальне підприємство «Ковельський ринок»

21.05.2020 о 21:40 · 2 хв читання

Міська влада не бачить підстав для створення комунального підприємства «Ковельський ринок».

Про це пише у Фейсбуці голова громадської організації «Реальні справи Ковель» Олександра Ткачук, посилаючись на лист першого заступника ковельського міського голови Михайла Гетьмана.

Отримала відповідь від міської влади щодо прохання розірвати договір оренди землі із Ковельським госпрозрахунковим ринком

– йдеться у її дописі

Отже, рішенням Ковельської міської ради №15/37 від 27.10.2011 р. Ковельському госпрозрахунковому ринку було продовжено строки дії договорів оренди землі терміном на 10 років (до 31.12.2021 р.) за умови одночасних змін до цих договорів та об’єднання їх за принципом місця розташування. На підставі даного рішення між Ковельською міською радою та Ковельським госпрозрахунковим ринком були укладені додаткові угоди до договорів оренди землі, які зареєстровані в установленому порядку.

Відповідно до зобов’язань передбачених у договорі оренди на право користування земельними ділянками дії договорів оренди припиняється у разі закінчення строку, на який їх було укладено, викупу земельної ділянки для суспільних потреб або примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом. Дія договорів припиняється шляхом розірвання за згодою сторін; рішення суду на вимогу однієї із сторін у наслідок невиконання другою стороною обов’язків, передбачених договорами та внаслідок випадкового знищення, пошкодження орендованої земельної ділянки, яке істотно перешкоджає її використання. Розірвання договорів оренди землі в односторонньому порядку допускається в зв’язку з використанням землі орендарем не за цільовим призначенням та умов її надання.

Враховуючи вищевказане, підстави для дострокового розірвання договорів оренди землі укладених між Ковельською міською радою і Ковельським госпрозрахунковим ринком та створення комунального підприємства «Ковельський ринок» відсутні.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X