Безкоштовно консультують підприємців з приводу компенсації втрат

16.06.2020 о 15:34 · 2 хв читання

У Ковелі консультують підприємців, які мають право на компенсацію втрат за період карантину.

Багатьох підприємців малого і середнього бізнесу, які не мають найманих працівників та ведуть соціально відповідальний бізнес і наповнюють коштами місцевий бюджет, карантинні обмеження спонукали скоротити виробничу діяльність або й взагалі її припинити, повідомляє Ковельська міська рада з посиланням на міськрайонний центр зайнятості.

Аби фінансово підтримати таких ФОПів, уряд ухвалив рішення про виплату допомоги з часткового безробіття, а Ковельська міська рада прийняла рішення про надання компенсації з міського бюджету.

Задля того, щоб підприємці могли скористатись можливістю та отримати компенсацію, фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості спільно з заступником голови ГО «Підприємців та працівників приватного сектору міста Ковеля» Людмилою Васковець та депутатом міської ради Андрієм Мілінчуком, надавали кваліфіковані консультації щодо правильного оформлення пакету документів та термінів його подачі.

Головне завдання служби зайнятості – бути надійним партнером на ринку праці та сучасною сервісною установою, яка готова прийти на допомогу кожному, хто цього потребує

– зазначає Ковельський міськрайонний центр зайнятості

Андрій Мілінчук у Фейсбуці написав, що у понеділок, 15 червня, біля офісу, де надають консультації підприємцям, о 18:57 у коридорі та на вулиці своєї черги чекають люди.

А ми впевнено працюємо над пакетами документів для підприємців, починаючи з 9:00 немає вільної хвилини! За два дні (13.06 та 15.06) кількість громадян, які скористались нашими послугами перевищило 200 осіб. Люди мене запитують, для чого ми це робимо? Відповідь проста – ми хочемо бачити у Ковелі розвинуте громадянське суспільство, де окрім грошей буде цінуватись людяність!

– пише він

Прийом громадян продовжується: вул. Драгоманова 22, кабінет № 6.

  • 16 червня – з 9:00 до 17:00 (11:00 – 11:30, 14:00 – 14:30 – санітарні години);
  • 17 червня – з 9:00 до 17:00 (11:00 – 11:30, 14:00 – 14:30 – санітарні години).

Фото Ковельського міськрайонного центру зайнятості та Андрія Мілінчука

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X