Міське керівництво зізналося у політичному піарі

24 вересня на 72-й сесії Ковельської міської ради депутат Сергій Кошарук звернувся до мера міста Олега Кіндера з проханням надати роз’яснення стосовно того, хто ж є ініціатором і за які кошти на вході до центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки встановлено конструкцію у вигляді великого червоного серця з надписом: «Ковель моя Батьківщина».

Сергій Кошарук побачив у цьому рекламу політичної партії. Він наполягав, що загальний вигляд скульптури і надпис на ній дуже схожий на логотип Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», який політиками використовувався в минулому. 

Я прошу вас повідомити за чиєю ініціативою, за чиї кошти встановлено вищевказану конструкцію, скільки коштів витрачено на її встановлення, якщо ви знаєте про це, і хто надавав дозвіл, якщо вам про це відомо

– оголосив на сесії Сергій Кошарук

До свого депутатського звернення він ще додав фото цього об’єкту.

Публікація за темою: Олегу Кіндеру дорікнули за фотозону, в якій побачили партійний логотип

Олег Кіндер по суті нічого не відповів, хоча завжди охоче коментує звернення та запити депутатів.

У письмовій відповіді, яку міський голова надав Сергію Кошаруку, говориться, що до на адресу виконавчого комітету 19 серпня 2020 року звернулася голова міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Віра Федосюк (секретар Ковельської міської ради, – ред.) за дозволом на встановлення на території парку вищевказаної конструкції фотозони. Відповідь готувала головна архітекторка міста Людмила Мурай.

На який термін встановлено конструкцію – у листі не вказується. Очевидно, до кінця місцевих виборів, щоб нагадувати виборцям про політичну силу, яка поки що править у місті.

 


Вам може бути цікаво

Олегу Кіндеру дорікнули за фотозону, в якій побачили партійний логотип

Приймуть інвестиційну програму для «Ковельтепло»

У Ковелі працюють святкові фотозони

Ковель хоче надіслати звернення білоруському місту-побратиму

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.