Колективи з Ковельщини колядували біля головної ялинки міста

11.01.2021 16:20

У перший день Різдва, 7 січня, біля головної ялинки Ковеля звучали різдвяні піснеспіви, колядки та щедрівки.

У різдвяному концерті взяли участь ковельські колективи – народний аматорський фольклорний гурт «Намисто», хорова група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Лісова пісня», гурти «Барви» та «Родинонька». Також колядувала родина Мигуль, – повідомляє Ковельська міська рада.

Завітали на мистецьке дійство і гості із сіл міської територіальної громади – фольклорний ансамбль «Горлиця» із села Доротище, фольклорне тріо «Перевесло», народний аматорський фольклорний ансамбль «Родина» із Білина та колектив з Тойкута.

Особливо тепло глядачі приймали виступ юних колядників – дитячої зразкової студії естрадного співу «Надія», дуету Катерини Броїло та Анастасії Гринь із села Доротище.

На сцені змінювались колективи, але незмінною залишалась атмосфера, яка зачаровувала гомоном колядок і щедрівок. А ведучі заходу Наталія Гончар та Андрій Мигуля (депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії) веселими жартами, щирими віншуваннями також примножили святковий настрій усіх, хто прийшов послухати піснеспіви.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.