Колективи з Ковельщини колядували біля головної ялинки міста

11.01.2021 о 16:20 · 2 хв читання

У перший день Різдва, 7 січня, біля головної ялинки Ковеля звучали різдвяні піснеспіви, колядки та щедрівки.

У різдвяному концерті взяли участь ковельські колективи – народний аматорський фольклорний гурт «Намисто», хорова група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Лісова пісня», гурти «Барви» та «Родинонька». Також колядувала родина Мигуль, – повідомляє Ковельська міська рада.

Завітали на мистецьке дійство і гості із сіл міської територіальної громади – фольклорний ансамбль «Горлиця» із села Доротище, фольклорне тріо «Перевесло», народний аматорський фольклорний ансамбль «Родина» із Білина та колектив з Тойкута.

Особливо тепло глядачі приймали виступ юних колядників – дитячої зразкової студії естрадного співу «Надія», дуету Катерини Броїло та Анастасії Гринь із села Доротище.

На сцені змінювались колективи, але незмінною залишалась атмосфера, яка зачаровувала гомоном колядок і щедрівок. А ведучі заходу Наталія Гончар та Андрій Мигуля (депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії) веселими жартами, щирими віншуваннями також примножили святковий настрій усіх, хто прийшов послухати піснеспіви.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X