У Ковелі відбулось свято колядок «Різдвяна зірка засіяла»

08.01.2023 о 19:31 · 3 хв читання

В Україні магія Різдвяних днів нерозривно пов’язана із багатьма традиціями, серед яких одне з найважливіших місць займають колядки та різноманітні святкові віншування.

Гучні колядки, щедрівки та вертеп презентували ковельчанам творчі колективи нашої громади. Майже три години тривала програма «Різдвяна зірка засіяла», – повідомляє Ковельська міська рада.

Сьогодні через коляду ми молимось і просимо за Перемогу. У час випробувань для нашої країни з’явились нові колядки, у яких біль втрати, смуток від того, що люди не можуть жити у своїх рідних домівках, не всі родини у повному складі могли зібратись у ці Різдвяні дні.

Звучали й усім знайомі піснеспіви. Колядували на добро, щастя та злагоду, бажали щасливого Різдва та миру нашій славній Україні.

Для ковельчан колядували: фольклорний гурт «Намисто», ансамблі «Лісова пісня», «Барви», хорова капела, гурт «Колорит».

Також зі святами вітали дитячі колективи – «Надія» та учні Ковельської школи мистецтв, солісти – Соломія Бородій, Аня Старенько. Співала для усіх неперевершена Вікторія Тітчук.

Приїхали у Ковель колядники з Ружина, Городильця, Білина, Тойкута.

Нехай ці Різдвяні свята куполом світла та Божої благодаті накриють нашу Україну, захищаючи всіх нас від цієї безглуздої страшної війни. А вогник різдвяної зірки зігріє своїм теплом кожного нашого Героя-захисника

– побажала ведуча заходу Наталія Гончар

Спасибі нашим військовим за те, що ми молимось, колядуємо і щиро віримо у нашу Перемогу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X