Колишній голова РДА розкритикував керівництво ОДА

20.06.2020 о 19:40 · 1 хв читання
Юрій Погуляйко

Перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, який свого часу очолював Ковельську райдержадміністрацію, висловив зауваження та незгоду із діяльністю голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка.

Ковельчанин цілком незгідний із діями теперішньої виконавчої влади області. Про це він розповідає в інтерв’ю газеті «Вісті Ковельщини».

Я не бачу в цієї команди стратегічного бачення розвитку нашої області. В діях виконавчої влади бракує системності, фаховості та компетентності

– коментує своє ставлення Юрій Поліщук

Перший заступник голови облради нарікає на проведення важливих нарад радниками голови ОДА, які не мали б цього робити. До того ж, не державною, а російською мовою.

Манера поведінки нових управлінців під час прийомів громадян та робочих нарад відображає низький рівень ділових якостей та межує з відвертим хамством… А призначення на ключові посади вихідців з Донбасу переходить будь-які межі здорового глузду…

– додає він

Юрій Поліщук вважає, що обласна рада повинна висловити голові Волинської ОДА недовіру, і що це лише питання часу, оскільки, за його словами, цього вимагає суспільство та, зокрема – ветерани АТО.

Нагадаємо, уродженця Луганщини Юрія Погуляйка було призначено головою Волинської ОДА 2 грудня 2019 року. До того він працював першим заступником голови Луганської обласної державної адміністрації.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X