Волинська ОДА поширила фейк про високопосадовця з Ковеля

17.07.2020 о 14:30 · 2 хв читання

Облдержадміністрація опублікувала неправдиву інформацію відносно першого заступника голови Волинської обласної ради, який проживає у Ковелі.

Управлінський безлад у Волинській ОДА триває і посилюється, набуваючи гротескних та комічних форм, – таку думку висловив перший заступник голови Волинської обласної ради, ковельчанин Юрій Поліщук (фракція ВО «Свобода») на своїй сторінці у Фейсбуці, пише «ВолиньUA».

Сьогодні з сайту Волинської ОДА з подивом дізнався, що 14 липня я взяв участь у роботі комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності та є проявом хаосу у роботі обласної адміністрації

– зауважив він

За словами Юрія Поліщука, цій події передувала низка дивних речей. Спочатку його несподівано запросили на комісію по телефону. Це викликало в нього здивування, оскільки ніхто його не призначав до її складу. Але він все-таки вирішив завітати на засідання техногенної комісії і на місці з’ясувати, що відбувається.

Чиновник, який здійснював реєстрацію учасників, був солідарним із першим заступником голови обласної ради та висловив здивування, що останнього запросили на цю комісію, оскільки він не є її членом.

Я подумав, що управлінське непорозуміння ЗЕадміністрації на цьому вичерпалося. Але не так сталося, як гадалося. І ось тепер я змушений читати текст про мою участь у роботі комісії, членом якої не є і на засіданні якої я не був присутній. Не знаю, чого ще можна очікувати від команди Погуляйка. Не здивуюся, якщо одного разу мою посаду першого заступника голови Волинської обласної ради сплутають з посадою першого заступника голови Волинської ОДА

– пише Юрій Поліщук

Нагадаємо, Юрій Поліщук у 2006-2008 роках був заступником голови Ковельської районної ради, з квітня 2014 р. по лютий 2015 р. працював головою Ковельської районної державної адміністрації.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X