«Ковель media» запустив місцевий каталог

22.07.2020 о 22:35 · 1 хв читання

Команда нашого сайту створила збірник важливих точок у місті – магазинів, ресторанів, держустанов, банків, заправок, шкіл тощо.

Ми створили цей каталог, аби ковельчани могли за лічені секунди знайти необхідний заклад, його адресу та контакти.

Ковельський каталог – аналог давніх паперових довідників. Однак ми пропонуємо динамічний та інтерактивний збірник усіх місць, який постійно оновлюється і покращується.

Для того, щоб ви могли легко знайти потрібну інформацію, ми поділили місця на 15 категорій:

Кожна з них, у свою чергу, поділяється на підкатегорії.

Також ви можете знайти заклад, підприємство чи компанію за назвою. Пошуковий рядок розміщений зверху над усіма категоріями.

До будь-якого місця ви можете залишити анонімний коментар та поставити оцінку. Кожна сторінка містить контактні дані, адресу місця, та за наявності посилання на соціальні мережі або вебсайт.


Якщо ви маєте пропозиції або зауваження щодо каталогу, знайшли будь-яку помилкову або застарілу інформацію – просимо повідомляти у формі «Написати нам», електронною поштою [email protected] або у соцмережах. Додати своє місце безкоштовно у Ковельський каталог можна тут.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Додайте до юридичних послуг Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги по Степана Бандери, 5.

  2. Включіть в каталог «для дому» ТЦ «Парк-Сіті» меблі Комфорт а також універмаг «яМеблі»

  3. Включіть в каталог «для дому» ТЦ «Парк-Сіті» меблі Комфорт вул. О.Пчілки -1 а ;також універмаг «яМеблі» вул. Незалежності -134;

  4. Додайте ” Тераса сіновал” вул Незалежності 148А. Відкритий гриль, кухня з морепродуктів. Смачно та комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X