Як «Ковель media» налаштував зв’язок бізнесу з ковельчанами

27.12.2020 о 16:59 · 2 хв читання

У липні ми повідомили читачам про запуск динамічного інтерактивного місцевого каталогу про місто Ковель.

Бізнесу ми дали нових клієнтів і фідбек від місцевих жителів. А ковельчанам – можливість побачити усі заклади в одному місці з можливістю оцінити їх.

Команда нашого сайту створила збірник важливих точок у місті – магазинів, ресторанів, держустанов, банків, заправок, шкіл тощо, де ви дізнаєтеся, до прикладу, де у Ковелі готується піца, шаурма або суші, бургери, а також де діє доставка.

Сьогодні Ковельський каталог налічує понад 1000 закладів міста із більш ніж 500 відгуками. Крім цього, ми додали окремий розділ – «приватні послуги» – у якому вже наявні понад 400 оголошень від ковельчан. Зокрема йдеться про такі пропозиції:

Ми завжди працюємо на випередження і тому одразу додаємо до каталогу всі нові заклади міста.

Якщо ви маєте бажання, то також можете додати власну послугу у каталог за посиланням. Після швидкої модерації вона з’явиться на сайті.

Кожен користувач може не лише дізнатися всю необхідну інформацію, але також і оцінити заклад або людину, яка надає послуги, залишити оцінку та анонімний коментар.


Якщо ви маєте пропозиції або зауваження щодо каталогу, знайшли будь-яку помилкову або застарілу інформацію – просимо повідомляти у формі «Написати нам». Додати своє місце безкоштовно у Ковельський каталог можна тут.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X