Ковель приймав пляжних волейболістів з трьох областей України

20.07.2021 16:10

У вихідні на спортивних майданчиках набережної у Ковелі відбувся І відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків-ветеранів.

У змаганнях взяли участь 10 команд з міст Києва, Білої Церкви (Київська область), Жидачів, Пустомити (Львівська обл.), Луцька, Ковеля, Каменя-Каширського, смт Стара Вижівка і Любешів (Волинська обл.). Склад команди – по 2 чоловіки, віком в сумі не менше 120 років, – повідомляє Ковельська міська рада.

Турнір проходив згідно діючих правил з пляжного волейболу України. Спекотні погодні умови не завадили поважним спортсменам продемонструвати високу майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку.

За результатами змагань п’яте місце здобула команда «Львівська» у складі Петра Сікорського та Олега Кондюха, четвертим став колектив «Ковель»: Ярослав Стецюк та Вадим Шевчук, бронзові призери – Петро Чорний та Олег Котюх («Стара Вижівка»). Фінальний свисток головного судді Валентина Андріюка засвідчив, що переможцями турніру стала команда «Одіссей»: Павло Демиденко та Олег Толмачов, котрі є призерами чемпіонату Європи. «Срібло» – в Андрія Григоли та Олександра Борща з команди «Волинь».

Призери та переможці нагороджені грамотами, медалями, а чемпіони – ще й кубком. Також оргкомітет визначив найспішніших за номінаціями: «Кращим гравець» визнано Олега Толмачова, «Найактивніший гравець» – Павло Демиденко, «Найстарший гравець» – Микола Тарасюк.

Фото Ковельської міської ради

 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.