Ковель та Ленчна виграли грантові майже 2,5 мільйони євро на реалізацію спільного проєкту

20.04.2024 о 10:37 · 2 хв читання

Ковель спільно з польським містом-партнером Ленчна у рамках Програми Interreg NEXT PL-UA 2021-2027 ще торік подали проєктну заявку «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі».

Стало відомо, що вона пройшла конкурсний відбір. Міста-партнери отримають фінансування у сумі майже 2,5 мільйони євро, – повідомляє Ковельська міська рада.

Зокрема, у Ковелі планують свою частину коштів використати на реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, озеленення парку Тараса Шевченка та території біля стадіону «Локомотив».

Публікація за темою: Ковель планує отримати грант на реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки

На центральний парк міста чекають кардинальні зміни: нові доріжки, освітлення, озеленення. З часом громаді буде представлено проєкт, який впроваджуватиметься у життя.

Вітаю громаду з успіхом. Це дуже хороша новина. І вона стала можливою завдяки багатьом людям. Дякую усім, хто працював над проєктом: моїм колегам, нашим партнерам з міста Ленчна, які доклали теж чимало зусиль, щоб наша спільна справа мала такий позитивний результат. Сьогодні важливо на розвиток громади залучати грантові кошти. І нам це вдається

– зазначає міський голова Ігор Чайка

Попереду ще дуже багато роботи, практична реалізація проєкту уже розпочнеться в наступному році.

Публікація за темою: Реконструкцію парку і «фонтан Івахіва» у Ковелі поставили «на паузу»

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. а де ще 2,5 міліона провтикали? шо з вами? деребани! виділили 5 лямів на два сіста а получили тільки так як написав автор. да і взагалі тут всі х за дурнів рахують гроші беруть з бюджету щоб будувати будинки можновладцям і прокладати тепло в них будівлі.

 2. В країні жорстока війна! Гинуть на фронті діти, батьки, чоловіки. Гине цивільне населення! Руйнується інфраструктура, житловий фонд, а ви, «владо» займаєтесь хернею! То беріть до рук зброю і на 0, там «оздоровте» свої мізки! Може зрозумієте в якомутчасі ви живете! Просто не вистачає слів для цих покидьків!

  1. так так. стьопа кілька років тому подарував надцять мільйонів на реконструкцію фонтану в центрі. де гроші? чому влада про це мовчить?

 3. Во бля як тільки освоїмо 2,5 млн євро озеленимо парк прокладемо нові доріжки, так і війна закінчиться. Ворогу не хватить совісті нищити зелені насадження та нові доріжки. Наша влада робить все щоб ворог не переміг. Слава нашій владі.
  По ходу чайку і його підарком в складі 150 штук вже реально треба лікувати. В країні війна , а вони доріжки облаштовують і кущики саджають.

 4. так то вже таким чином продали ковельчан,одних убили інших продали без згоди

 5. Найбільша проблема ( біда !) на Україні,це безкарність посадовців( чиновників): всі(!) закони вони пристосували для і під себе!
  От і що би не робилося на Україні( по всіх галузях діяльности!),завжди(!) буде ” БАРДАК”!
  А змінити такий ”статус кво”абсолютно НЕМОЖЛИВО(!),бо ворон ворону око не(!) виклює!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X