Ковельчан запрошують на інноваційний спектакль

23.10.2020 17:00

Ковельчан запрошують переглянути унікальну виставу луцьких митців «Кострубізми. Кумановський».

Луцький незалежний театр «Гармидер» кинув собі справжній виклик: створив мистецький інноваційний продукт в умовах змін, пов’язаних з пандемією коронавірусу. Йдеться про виставу-перформанс «Кострубізми. Кумановський», аналогів якій ще немає. 

Колектив створив спектакль на основі графічних робіт і текстів художника Миколи Кумановського з його «Книги Кострубізмів» та поезій зі збірки «Слід у слід»: у поєднанні жанрів, де наявний живий фізичний театр і де графіка художника анімована на 3D-сцені. У цьому спектаклі є лише один актор, який взаємодіє з графічними зображеннями анімованих героїв. Творці проєкту 80% часу працювали дистанційно. 

Як пишуть творці вистави, це особлива і знакова подія не тільки для Луцька: театр виграв проєкт з реновації ангару в сучасний креативний мистецький простір («Гармидер ангар-stage»); театр ризикнув «піти» у вільне плавання у провінційному місті, а в умовах карантину зважився на експеримент, щоб вийти за межі провінційності. І в результаті створив по-справжньому унікальний продукт, який вже незабаром зможуть побачити всі охочі.

Ми хочемо говорити про ім’я справді значущого українського художника у себе вдома та в інших країнах такою, як у «Кострубізмах» – театральною, універсальною мовою. Адже спектакль також буде адаптований до показу в різних музейних просторах

– кажуть творці проєкту

Мультимедійна вистава-перформанс «Кострубізми. Кумановський» буде проходити наживо в умовах карантинних обмежень 24 жовтня о 19:00 в мистецько-креативному просторі «Гармидер ангар-stage», що на вулиці Залізничній, 9 у Луцьку. Спектакль буде знятий професійною технікою і цього ж дня відбуватиметься пряма трансляція вистави з живого показу  в Художньо-меморіальному музеї Миколи Кумановського (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків) серед картин художника. 

Також виставу можна буде дивитися наживо на сторінці театру Гармидер у Facebook.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.