Ковельчанці поліція «приписала» продаж 394 блоків цигарок без акцизних марок

20.01.2023 20:12

На привокзальному ринку в Ковелі поліція вилучила 394 блоки цигарок без марок акцизного збору та склала адміністративний матеріал на місцеву мешканку Ірину Н. за роздрібну торгівлю тютюновими виробами, що є правопорушенням, яке передбачене ч. 1 ст. 156 КУпАП.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

В судовому засіданні жінка не погодилась з протоколом Ковельського районного управління поліції і пояснила, що торгувала продуктами харчування в контейнері на привокзальному ринку. До неї підійшов незнайомий чоловік і запитав, чи продасть вона йому 100 пачок цигарок «Мінськ» виробництва республіки білорусь. Вона відповіла, що сигарети знаходяться в іншому торговому контейнері і коли заходила до іншого контейнера, була затримана працівниками поліції, які склали протокол та вилучили тютюнові вироби.

Продажу в той день не здійснила

– заявила продавчиня

Вислухавши жінку, розглянувши протокол про адміністративне правопорушення, матеріали до нього, суддя Марина Грідяєва постановила, що в її діях відсутній склад адміністративного правопорушення, так як об’єктивна сторона правопорушення не знайшла свого підтвердження в судовому засіданні.

У якості доказів до протоколу додані лише письмові пояснення чоловіка, згідно яких 14.12.2022 року, перебуваючи на ринку в м. Ковель, у незнайомої жінки вирішив купити тютюнові вироби, яка відповіла, що вони знаходяться в іншому контейнері та пішла, він не дочекався її повернення та пішов. Таким чином, факт продажу тютюнових виробів без марок акцизного податку не доведений.

Рапорт поліцейського, як доказ суд оцінює критично, як такий, що містить відомості, які суперечать обставинам встановленим судом під час розгляду справи про адміністративні правопорушення

– йдеться у постанові суду

Вилучені тютюнові вироби без марок акцизного податку в кількості 394 блоки суддя постановила знищити.

Поділитися:

Коментарі

  1. На привокзальному ринку кожний день продають сигарети без акцизу… І всі це знають…

    1. До пори до часу. Ще той час у когось не прийшов. Поліція із відіокамер кожний день це все бачить.

    1. Краснопикого вже приймали пару разів. Але це не забороняє йому продавати і надалі😄

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *