Ковельчанка претендує на посаду начальника Волинської митниці

20.05.2021 13:40

У фінал конкурсного відбору на посаду начальника Волинської митниці Держмитслужби України вийшло три кандидати.

Саме вони – остаточні претенденти, яких чекає особиста співбесіда з конкурсним комітетом Держмитслужби, який ухвалить остаточне рішення, – повідомляє Інсайдер Медіа.

За результатами тестування, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди в режимі відеоконференції для оцінки відповідності професійної компетентності кандидата, комісія сформувала загальний рейтинг кандидатів. Відповідно – визначено три кандидатури, які набрали найбільшу кількість балів у загальному рейтингу. 

Тож на посаду очільника Волинської митниці ДМС претендують: Бойко Олександр Володимирович, який працював старшим державним інспектором Буковинської митниці Держмитслужби; Бондарчук Світлана Сергіївна – директорка ТОВ «Екопарк Аміла», раніше працювала заступницею начальника митного поста «Волинь-центральний» та Бурдейний Михайло Володимирович – начальник відділу Волинської митниці Держмитслужби. 

Згідно декларації про доходи за 2020 рік, Світлана Бондарчук проживає у Ковелі. Вона задекларувала у місті залізничників земельну ділянку, площею 473 квадратних метрів, та об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок, площею 119,4 кв. м. Також є власницею легкового автомобіля марки «Nissan Qashqai» (2015 року випуску) та грошових активів – 270 000 гривень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.