Ковельчанка виступила з промовою в ООН та розповіла про сина, який в полоні

11.05.2023 о 09:08 · 2 хв читання

Мама полоненого оборонця «Азову» з Ковеля, волонтерка Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» Світлана Богдан в Женеві (Швейцарія) стала голосом тисяч українських родин військових, які перебувають у полоні рф або зникли безвісти.

Про це повідомляє центр «Марлог».

Світлана Богдан дала безліч правдивих інтерв’ю про стан наших полонених і про біль родин, яким мало що відомо. Вона бореться з 16 травня 2022 року за життя і визволення свого сина Андрія, поневоленого захисника Маріуполя та «Азовсталі».

Тиждень Матері в Женеві насичений для неї важкими, але важливими подіями. Ковельчанка виступила з промовою в ООН на сесії робочої групи з насильницьких чи недобровільних зникнень та передала звернення батьків зневолених «азовців». Зустрілася в Штаб-квартирі Міжнародного комітету Червоного Хреста в діалозі з його провідними спеціалістами. Взяла участь у маніфестації з приводу визволення полонених оборонців «Азову» біля Штаб-квартири ООН в Женеві.

Візит в Женеву та участь Світлани Богдан у таких важливих міжнародних заходах стали можливими завдяки спільним зусиллям багатьох людей та організацій.

Фото Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X