Ковельчанка взяла участь в тендері на ремонт вулиці у передмісті Луцька за 42,1 мільйона гривень

11.09.2023 о 14:33 · 2 хв читання

Департамент інфраструктури Волинської обласної військової адміністрації замовив капітальний ремонт двох вулиць у селі Липини Луцького району.

Втім, після того, як департамент опублікував на сайті «Prozorro» тендерну документацію, на нього посипалися вимоги про усунення дискримінаційних умов від підприємств-учасників, – повідомляє Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

У підсумку на торги прийшло троє учасників: львівське ТОВ «Вельт Капітал», луцькі ПП «Ространс» і ТОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона».

Найвищу ціну на тендері запропонувало приватне підприємство «Ространс» – 42,1 мільйона гривень. Власницею й директоркою фірми є ковельчанка Наталія Шух.

Трохи нижчу ціну запропонувало львівське ТОВ «Вельт Капітал» – майже 40 мільйонів гривень.

Найвигіднішу пропозицію подало ТОВ «ЛДПМК» – 38,9 мільйона гривень. Власником компанії є ексдепутат Волинської облради Іван Кобак. Фірма на ринку більше 15 років.

У фінальній частині аукціону змагалися ТОВ «Вельт Капітал» і ТОВ «Луцька ДПМК». Втім, пропозицію останнього замовник відхилив через невідповідність тендерної пропозиції, тож переможцем стало ТОВ «Вельт Капітал».

Втім, і тут не обійшлося без скарг. Фірма ковельчанки Наталії Шух заявила, що ТОВ «Вельт Капітал» не підтвердило наявність всієї техніки, яка необхідна для здійснення капітального ремонту. Також у зверненні йшлося, що переможець не довів, що має можливість виготовити потрібну кількість будівельної суміші.

Антимонопольний комітет задовольнив цю скаргу частково. Під час розгляду справи з’ясувалося, що ТОВ «Вельт Капітал» не надало документів, що підтверджують право власності чи право користування на машини та обладнання, які необхідні для виконання робіт.  

Тож Антимонопольний комітет зобов’язав департамент інфраструктури Волинської ОВА скасувати рішення про визначення переможцем ТОВ «Вельт Капітал». Замовник виконав цю вимогу 21 серпня 2023-го. Втім, вже через кілька днів оголосив про намір укласти договір з тим же ТОВ «Вельт Капітал», а 31 серпня угоду підписали. 

«Сила правди» звернулася у департамент інфраструктури Волинської ОВА, аби з’ясувати, чому попри рішення комісії, капітальний ремонт вулиць у Липинах здійснюватиме ТОВ «Вельт Капітал».

Директор департаменту Степан Білан зазначив, що рішення про визначення переможця справді скасували, втім, львівське підприємство усунуло всі порушення, тож договір вирішили таки укласти.

Також він повідомив, що через рішення Підгайцівської сільради та розпорядження начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка, замовником капітального ремонту виступає департамент інфраструктури, а не територіальна громада.

Згідно даних сервісу Опендатабот, ПП «Ространс» зареєстроване у селі Рованці Луцького району на вулиці Промисловій, 11. Основний вид діяльності: будівництво доріг і автострад. Статутний капітал – 1 млн 869 тис. 043 грн. Кінцевий бенефіціарний власник, засновник та директор – Шух Наталія Петрівна, яка є мешканкою міста Ковеля.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X