Ковельчанка змагається за звання найкращої вчительки України

04.09.2021 14:01

Ковельчанка Оксана Хомич увійшла в ТОП-10 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize. Щоб вона стала фіналісткою, за неї можна проголосувати за цим посиланням.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Впевнений, що своїх треба підтримувати, де б вони на були!

– пише він

Оксана Хомич – вчителька початкових класів, учитель-методист, викладачка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, онлайн-учитель, розробниця програм для альтернативних шкіл, український влогер «Ukrainian Teacher», експертка та консультантка з питань освіти.

Та головне, що серцем – в Ковелі і з Ковелем! У 2018 році, після запуску НУШ, приїздила в Ковель та проводила майстер-клас за сучасними освітніми технологіями (Щоденні 5) на базі ЗОШ №11 та Гуманітарного центру ім. Надії Касянчук. Ділилася з освітянами Ковеля власним досвідом.

Оксана розповіла мені, що цей рік для неї особливий не тільки через 30-річчя Незалежності, але й тому, що минуло 30 років з того часу, як вона переступила поріг ЗОШ №3 ім. Лесі Українки м. Ковеля (рік випуску школи – 2001), а також 20 років з дня закінчення школи.

Своєму професійному становленню завдячує своїй першій вчительці Заєць Ніні Антонівні (на жаль, уже покійна)

– зазначає Ігор Чайка

За словами Оксани Хомич, саме завдяки любові до дітей, любові до своєї професії, вона змогла посіяти зернятко своєї любові в її серці. У середній школі з нетерпінням чекала Дня самоврядування, адже одразу бігла до своєї першої вчительки проводити уроки.

Вона вдячна своєму класному керівнику – Макарчук Мирославі Іванівні, учителям: Осицькій Марії Іванівні, Павлюк Ларисі Олександрівні, Чижук Валентині Василівні, Тишкун Тетяні Олександрівні, Хвищук Галині Максимівні, – за вміння зацікавити до навчання, пояснити важливість освітнього процесу.

Особливу подяку Оксана Хомич висловлює своєму науковому керівнику МАН – Барановській Людмилі Леонідівні (Ковельська міська гімназія, нині – ліцей імені Олени Пчілки) за те, що прищепила любов до науки, креативу, вмінню відстоювати власну думку та ставити перед собою амбітні плани. Завдяки Людмилі Леонідівні вона закінчила аспірантуру і розпочала викладацьку діяльність в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.

Як каже Оксана Хомич, вона має також другу освіту – музичну, завдяки Лимар Людмилі Іванівні (Ковельська школа мистецтв) – надзвичайному педагогу, яка навчила її вірити у власні сили, розвинула вміння писати пісні.

Сильні педагоги – сильний Ковель! Підтрмаймо Оксану!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *