У 10-ти навчальних закладах Ковеля розпочали роботу пришкільні літні табори

05.06.2023 о 17:38 · 2 хв читання

Відсьогодні, 5 червня, у 10-ти навчальних закладах Ковеля розпочали роботу пришкільні літні табори.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

До прикладу, минулого року таких локацій у Ковелі було лише п’ять. Так, цьогоріч мережа таборів з денним перебуванням охопить 660 дітей з 1 по 8 класи, це – переможці конкурсів, олімпіад, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування, діти пільгових категорій та діти захисників України. Вони забезпечені дворазовим харчуванням – сніданком та обідом.

Табори працюватимуть у ліцеях №3 імені Лесі Українки, №7, №10, №11, №13 та імені Олени Пчілки, школі №12, Зеленському та Білинському ліцеях, а також Палаці учнівської молоді імені Івана Франка.

За словами мера міста, загалом із бюджету громади на літнє оздоровлення дітей виділили понад 600 тисяч гривень.

Частина шкіл вже сьогодні провела відкриття таборів, кількість дітей по школах різна – від 25 до 100. Готова програма перебування – з цікавими іграми, вікторинами та годинами перебування на свіжому повітрі, в школах є групи, які займатимуться англійською мовою.

Пришкільні табори працюватимуть до 22 червня включно. До слова, сьогодні також запрацювали 4 чергові дитячі садочки: з 5 червня до 25 серпня ЗДО №3 «Теремок», №4 «Ромашка», №10 «Дзвіночок» та №14 «Перлинка» прийматимуть маленьких ковельчан.

Звісно, сьогодні під час відкриття дітям у школах особливо наголосили про правила перебування в таборі – посилена увага – на безпеці під час повітряних тривог. За час навчального року діти чудово знають про те, де в школі знаходиться укриття. Але ніколи не буде зайвим нагадати. Тож вказівники в школах і на подвір’ях – ледь не на кожному кроці.

Діти вже встигли назвати свої загони, підібрали девізи, і якщо першого дня ще не зовсім запам’яталися слова речівок, зате гімн співають – бездоганно і з величезним натхненням!

Щасливого і без тривог вам літа, діти!

– зазначає Ігор Чайка
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X