Ковельчанку Вікторію Смаль з перемогами на Всеукраїнських олімпіадах привітали у міськраді

16.04.2024 о 15:57 · 2 хв читання

Перше місце з астрономії, друге – з фізики на Всеукраїнських олімпіадах, з фізики та астрономії – перше, з права та української мови – друге – на обласних. Це неповний список досягнень юної ковельчанки Вікторії Смаль.

Дівчина, яка є стипендіаткою Президента України, навчається в десятому класі в ліцеї №13. Сьогодні  з перемогами її привітав міський голова Ігор Чайка, його заступниця Наталія Маленицька з Луцька, начальник управління освіти Віктор Бичковський. Про це повідомила Ковельська міська рада.

Я щиро подивований, які широкі інтереси у Вікторії, скільки у неї успіхів. За цим стоїть велика праця, талант. З твоєю наполегливістю, тим фундаментом, який уже маєш, тебе чекає велике майбутнє. Ми дуже пишаємось тобою. Мрій про неможливе – отримаєш максимум

– зауважив мер

Також міський голова подякував директору ліцею Ігорю Ткачуку, наставниці Вікторії, вчительці фізики Тетяні Войтюк, мамі Тамарі Степанівні за те, що допомагають дівчині розвивати її талант, здібності, підтримують її у всьому.

Ковельчанка розповідає, що їй подобаються точні науки. Мріє освоїти спеціальність, яка пов’язана з інформаційною безпекою, але поки це лише плани.

Крім того, десятикласниця знаходить час і для книг, багато читає, хоче мати власну бібліотеку.

Спасибі за те, що прославляєш наше місто, що працюєш над собою та впевнено йдеш вперед. Можна лише порадіти за тебе. Нехай все вдається

– резюмував Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X