Ковельчани на мітингу в Луцьку: «ватного реваншу не допустимо»

03.09.2020 19:06

Сьогодні, 3 вересня, у Луцьку під стінами Головного управління Національної поліції відбулася акція «Захист України – не злочин».

Подібні мітинги пройшли відразу у 20-ти інших містах України, серед них: Київ, Харків, Черкаси, Вінниця, Житомир, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Полтава, Одеса, Рівне та інші.

Учасники акції у Луцьку передати звернення до правоохоронців з вимогою відпустити хлопців, яких затримали за напад, як кажуть учасники акції, на тітушок Іллі Киви.

Серед активістів, які вийшли до обласного управління поліції, були й ковельчани, зокрема – активіст «Азову» Олександр Філон.

У коментарі Ковель media він сказав таке:

Днями на трасі Київ – Харків відбулась сутичка між українськими патріотами, ветеранами та представниками силового блоку партії ОПЗЖ, якою керує кум Путіна – Віктор Медведчук. Як результат – 16 патріотів отримали по 60 діб СІЗО. Безумовно, силою усі питання не вирішити, але якщо СБУ та інші силові структури не помічають формування проросійських бойових загонів в Україні, то з ними будуть боротись патріоти та націоналісти. Варто зазначити, що днями поліція виявила на Харківщині схрон з боєприпасами (гранати, набої, автомати, РПГ), який за відомою нам інформацією належить одному з кураторів тітушок ОПЗЖ. Також, на мою думку, є несправедливим обрання такого запобіжного заходу до хлопців, адже усі ми прекрасно знаємо випадки, коли підозрюваних у державній зраді чи великих економічних злочинах відпускають під особисте зобов’язання

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.