Ковельчани віддали останню шану земляку – Героєві Сергію Козулі

07.05.2023 о 16:17 · 3 хв читання

Сьогодні, 7 травня, Ковель проводжав в останню дорогу воїна, Героя, прекрасну людину – Сергія Козулю. Ніхто не стримує сліз. І навіть небо плаче без зупину…

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Війна відібрала у молодої людини майбутнє, у якому він міг ще так багато зробити, стільки подарувати хвилин щастя тим, хто поруч. Сергій боровся за Україну, він захищав свою землю і віддав за неї найцінніше – життя.

Лише 39… Але як багато у цих літах справ, вчинків, того, чим він міг пишатись.

Друга весна повномасштабної війни, друга весна – невимовних втрат і болю. Навколо квітне природа, а молодий цвіт нашої нації повертається додому «на щиті» у рідні міста і села. Мені здається, що кожна смерть нашого захисника подвоює лють його побратимів, подвоює дух наших волонтерів, подвоює наші зусилля наближати Перемогу. Глибокі співчуття батькам, дружині, рідним

– сказав під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка

Спогади. Вони, як і Сергій, такі ж добрі і світлі. Усі, з ким зводила його доля, дякують за це – вчителі, друзі, побратими.

Сергій Козуля народився у Ковелі, навчався у школі №1. Також він захоплювався спортом, ходив в секцію вільної боротьби. Цього року, коли Сергій приїздив у відпустку, то знайшов час зі своїми синами піти у зал, щоб побачити їх досягнення, наскільки сильнішими вони стали.

Він, як справжній спортсмен – став справжнім воїном. Чоловік був надійною опорою для рідних.

Однак, коли почалася повномасштабна війна, Сергій не залишився вдома, пішов добровольцем у військкомат. 25 лютого вступив до Сил територіальної оборони України, був стрільцем військової частини А7063. Рідним казав: йду захищати Вас, йду захищати свою землю, я йду здобувати Перемогу.

Існує лише один сценарій закінчення війни – перемога України. Вона настане і завдяки нашому Сергієві.

Його смерть – це не тільки біль родини, це – біль усієї громади, країни. Усміхнений і з добрим поглядом. Таким Сергій назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Спи спокійо, воїне. Вічна тобі шана і слава…

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X