Ковельчанин очолив Центр трансплантології у Львові

07.05.2020 о 09:00 · 2 хв читання
Максим Овечко

Лікар з Ковеля став на чолі новоствореного у Львові медичного центру.

У Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, яку з лютого цього року очолює колишній головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, відкрили Центр трансплантології.

Кожна людина, яка потребує донорського органу, має його отримати в Україні! Саме з такою метою ми відкрили Центр трансплантології!

– повідомляється на фейсбук-сторінці Львівської лікарні

Очолив його Максим Овечко, який із командою спеціалістів у лікарні вже успішно пересадив родинну нирку. Раніше він керував відділенням трансплантології в Ковелі, де наприкінці 2019-го року розпочали пересаджувати органи, відновивши в Україні посмертні трансплантації. Усього за кілька місяців так було пересаджено два серця та три нирки, ще чотири трансплантували від родичів.

Новостворений Центр повністю готовий до родинних та посмертних трансплантацій нирок. Також триває підготовка до пересадження підшлункової залози та печінки. Нині в «листі очікування» уже перебуває майже сотня пацієнтів, а Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова саме очікує на включення до «пілотного проекту» МОЗ України, за яким такі операції будуть сплачуватися державою. Тоді Центр трансплантології запрацює на повну потужність.

Сподіваємося, це станеться найближчим часом, адже щодня нам телефонують львів’яни та жителі області, які потребують донорських органів. Для них – це єдиний шанс на повноцінне життя. І ми хочемо його подарувати!

– йдеться у дописі медичного закладу

Публікація за темою: Олег Самчук розповів про причину свого переїзду до Львова

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Дуже жаль,що ковельська влада не цінувала таких спеціалістів.Дай боже ,щоб в нас в Україні робили такі операції,а не їхати за кордони

  2. Знаю особисто цих лікарів, велике дякую за їх роботу, Ви не тільки чудові спеціалісти, а й чуйні та добрі люди…. здоров’ячка та великих звершень!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X