Ковельчанин очолив Ківерцівський відділ поліції

02.08.2020 21:08

У Ківерцях на початку засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова райдержадміністрації Алла Гонтар представила нового керівника районного відділу поліції – Олега Бончака, який є ковельчанином.

Алла Гонтар побажала новопризначеному керівнику успіхів у роботі, ефективної подальшої співпраці з громадськістю, органами влади, колегами, повідомляє Ківерцівська РДА.

В свою чергу Олег Бончак зазначив:

Сьогодні перед поліцією стоять серйозні завдання і виклики. Я до них готовий і, сподіваюся, разом із вами досягнемо гідних результатів роботи

Бончак Олег Петрович, 1982 року народження, має три вищі освіти. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році рядовим міліціонером. Службу проходив на посадах в кадрах, в слідстві, а в 2014 році був призначений на керівну посаду в Турійському районному відділі УМВС України у Волинській області, де працював до грудня 2019 року.

Як вказує Ківерцівська РДА, до призначення у Ківерцівський район він працював на посаді дільничного офіцера сектору превенції Ковельського відділу поліції ГУ НП у Волинській області.

Фото Ківерцівської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.