Як п’яний водій з Ковеля уникнув покарання

Працівники поліції близько 19-ї години зупинили у селищі Турійськ автомобіль «Мазда» під керуванням 38-річного мешканця Ковеля, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Водія перевірили із застосуванням приладу «Драгер» в присутності, як стверджує поліція, двох свідків. За фактом було складено протокол, який правоохоронці скерували до суду.

У судовому засіданні ковельчанин свою провину визнав частково, вказавши, що, дійсно, того дня вживав спиртне, однак поліцією не було дотримано вимог чинного законодавства при проведенні його огляду на стан сп’яніння та складанні протоколу про адмінправопорушення.

Як стверджував водій, поліція його зупинила безпідставно і причини зупинення належно не пояснила. Поліцейський до нього звернувся неналежно, розпочавши спілкування із пропозиції пройти огляд на стан сп’яніння. При проведенні медогляду трубка (мундштук) була вже використаною і не упакованою, так як перед ним цю ж трубку продув поліцейський. При проведенні медогляду присутнім був лише один залучений свідок. Документів на такий прилад йому надано не було. Тому він зателефонував на лінію «102». На відеозаписі присутній лише один свідок, інший поліцією не залучався.

Жінка-свідок, яка перебувала у салоні автомобіля, розповіла, що спілкування поліцією здійснювалось без дотримання карантинних заходів. Вона підтвердила, що трубка для продування запакованою не була і перед водієм її продув поліцейський, а при оформленні документів залучили лише одного свідка. Протокол поліцією складено не було.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк закрила провадження у справі через відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Ковельчанин не мав права керувати авто і був п’яним

П’яний водій у Ковелі хотів «відкупитися» від патрульних

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.