У Ковелі судили сина колишнього головного лісівника Волині

11.06.2020 о 15:00 · 2 хв читання
Роман Колісник

У Ковельському міськрайонному суді розглянули справу головного лісничого державного підприємства «Турійське лісове господарство» Романа Колісника.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, близько першої години ночі 17 січня 2020 року на 451 км міжнародної автомагістралі М-07 «Київ – Ковель – Ягодин» він керував автомобілем «Mitsubishi L200» з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків.

Патрульним поліцейським Роман Колісник сказав, що він «не працюючий», хоча насправді є головним лісничим державного підприємства «Турійське лісове господарство».

Фото ілюстративне: Mitsubishi L200

Роман Колісник, який є сином колишнього начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника, у судове засідання не з’явився жодного разу. Про причини неявки суду не повідомив. Заяви про відкладення розгляду справи не подав.

2 червня захисник правопорушника – колишній прокурор міста Луцька Андрій Кучер подав суду клопотання про закриття провадження у справі у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення, пояснивши, що таке клопотання підтримує його підзахисний.

Згідно законодавства, термін накладення адміністративного стягнення – три місяці, у даному випадку – до 17 квітня включно. Однак справа надійшла до Ковельського міськрайсуду від Управління патрульної поліції у Волинській області лише 4 травня.

Суддя Ірина Логвинюк закрила провадження.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X