Ковельчанин Станіслав Самолюк став бронзовим призером чемпіонату Європи з пара веслування

27.04.2024 о 16:41 · 1 хв читання

Ковельський веслувальник Станіслав Самолюк здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з пара веслування академічного.

Про це сьогодні повідомив Волинський центр з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Чемпіонат Європи з пара веслування серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату проходить у місті Сегед (Угорщина) з 25 по 28 квітня.

У змаганнях також беруть участь волиняни Анна Айсанова та Іван Купрійчук. У сьогоднішньому запливі Станіслав Самолюк у парі з Дарією Котик посіли третє місце на п’єдесталі. Наші учасники поступилися представникам Великої Британії, які посіли друге місце, а переможцями чемпіонату Європи стали спортсмени Франції.

Вже завтра о 15:06 за київським часом за медалі чемпіонату Європи буде змагатися Анна Айсанова, тож будемо вболівати разом!