Ковельчанин Юрій Зубчук виборов срібну медаль на Всесвітніх іграх єдиноборств

02.11.2023 о 09:28 · 1 хв читання

Заслужений майстер спорту України Юрій Зубчук з Ковеля здобув срібну медаль на Всесвітніх іграх єдиноборств 2023 у Саудівській Аравії.

Про це повідомляє департамент культури, молоді та спорту Волинської ОВА.

В останній день змагань, які тривали З 21 по 30 жовтня, українці здобули дві срібні та дві бронзові медалі. Серед призерів – ковельчанин Юрій Зубчук (до 85 кг, розділ «комба»). Він травмувався у півфіналі, тож не зміг поборотися за звання чемпіона, здобувши срібну нагороду.

Окремі вітання тренеру Віталію В’ячеславовичу Тимофєєву за кваліфіковану фізичну підготовку Юрія, постійну підтримку та вміння мотивувати

– йдеться в повідомленні

На цьогорічних Всесвітніх іграх єдиноборств збірна України здобула 53 медалі (21 золоту, 17 срібних та 15 бронзових) і посіла перше місце у медальному заліку.