Ковельчанин з інвалідністю просить зробити у центрі міста зручний проїзд

03.12.2021 11:19

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світової спільнотою відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. І поки влада на всіх рівнях розповідає, як турбується про цю категорію громадян, у декого з ковельчанин-візочників уже терпець урвався від того, що в чиновників «руки не доходять» організувати облаштування для людей з обмеженими можливостями нормального проїзду в Ковелі біля кафе на вулиці Олени Пчілки.

Про це «Ковель media» повідомив Сергій Якимчук – автор проєкту «Strong King» у Фейсбуці.

Це стосується байдужості чиновників та небажання змінювати щось. У місті Ковелі є така проблемна ділянка, може вона не одна, але сьогодні мені урвався терпець. Я відзняв відео, де на бордюри біля кафе «Orange»  я не можу заїхати через високий спуск. А що говорити за людей з обмеженими можливостями, які не мають фізичної сили.

Неодноразово було зроблено звернення до влади. Але, на жаль, реакції немає. Один каже, що то не його територія, а другий посилає під три чорти! Я вже не знаю, куди звернутися, щоб добитися справедливості?! Невже ви не маєте грошей, щоб докласти бруківку, щоб зробити нормальний толковий спуск? Тут треба всього лише відро цементу

– закликає Сергій Якимчук
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.