Ковельчанина оштрафували за дебош на виборах

22.11.2020 12:32

У день виборів, 25 жовтня цього року, біля виборчої дільниці №071019, що розташована у загальоноосвітній школі №13 міста Ковеля, місцевий мешканець похуліганив біля пункту опитування Президента.

За словами очевидців, він з сім’єю підійшов до 19-річної волонтерки і почав образливо чіплятися та в грубій формі з’ясовувати, на яких засадах вона здійснює опитування. Дебошир почав розкидати бланки із запитаннями, кричав і навіть вдарив волонтерку по руці, від чого та заплакала. Він стверджував, що вона займається прихованою агітацією.

На місце конфлікту прибули два екіпажі патрульної поліції. Вже у поліцейському відділку на дебошира склали адміністративний протокол і скерували матеріали справи до суду.

На судове засідання правопорушник не з’явився. Про причину неявки не повідомив, хоча був поінформований про розгляд справи. Згідно з постановою суду, він вдарив ногою коробку для збору анкет, чим порушив громадський порядок.

Ковельський міськрайонний суд оштрафував чоловіка на 51 гривню.

До речі, після публікації про цей інцидент до редакції «Ковель media» звернулася ковельчанка, яка назвалася дружиною дебошира, з вимогою видалити новину. Жінка погрожувала журналістам поліцією та судовим позовом «через надання недостовірної інформації». Втім, як бачимо, суд притягнув її чоловіка до адміністративної відповідальності за фактом хуліганства.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.