Ковельчанину оголосили вирок за п’яну шарпанину з поліцією

11.09.2020 13:28
Сергій Здомищук

Ковельський міськрайонний суд оголосив вирок обвинуваченому ковельчанину Сергію Здомищуку, якого нинішнього року вже судили за п’яне хуліганство та керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, цього разу – за злісний опір працівникам поліції.

Про попередні судові справи мешканця нашого міста видання Ковель media вже повідомляло.

Нагадаємо, у липні суд постановив визнати винним Сергія Здомищука у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, накласти на нього адмінстягнення у виді штрафу в сумі 51 грн, стягнути в дохід держави судовий збір в сумі 420 грн 40 коп. А постановою суду від 22 червня його було оштрафовано за керування автомобілем «Volkswagen Passat» в стані алкогольного сп’яніння на 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Зараз місцева прокуратура обвинувачувала ковельчанина за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України.

В обвинувальному акті вказується, що 12 травня 2020 року близько 23 години Сергій Здомищук, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в присутності сторонніх осіб, «вчинив умисні активні дії, спрямовані на опір поліцейським, що полягали у застосуванні фізичної сили, штовханні, шарпанні, та ударі рукою по нагрудній відеокамері, закріпленій на однострої поліцейського та намаганні нанести йому удар кулаком в обличчя, шарпанні його за однострій».

У зв’язку цим при спробі застосування працівниками поліції фізичної сили та спецзасобів, згідно Закону України «Про Національну поліцію», Здомищук С. М. чинив активну фізичну протидію, яка виразилась у намаганні вирватись та нанести удар головою поліцейському.

Внаслідок умисних активних дій Здомищука С. М., що супроводжувалися нецензурною лайкою та образливими висловами в адресу поліцейських, ним було пошкоджено кріплення нагрудної відеокамери поліцейського, яка впала на проїзну частину дороги, а також пошкоджено капюшон на однострої поліцейської

– зазначається в обвинувальному акті

У судовому засіданні Сергій Здомищук вину в пред’явленому обвинуваченні визнав повністю.

Призначаючи покарання, головуючий у справі суддя Сергій Панасюк врахував, що обвинувачений вчинив злочин в стані алкогольного сп’яніння, а також те, що він має трьох малолітніх дітей, позитивно характеризується, має інвалідність.

Вироком від 7 вересня суд призначив Сергію Здомищуку покарання у виді штрафу, що складає 2550 гривень.

На фото: Сергій Здомищук

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.