Ковельська мерія купує дизпаливо у Коломойського

13.07.2021 15:14
Фото: Авіас / Facebook

Виконком Ковельської міської ради придбав талони на дизельне паливо (Євро 5).

Тендер відбувся ще 30 червня за участю одного учасника – ТОВ «Ресурс Енерго» (м. Вінниця). У розділі «Документи», які надано цим суб’єктом господарювання, є лише пропозиція безіменному «керівнику підприємства» із печаткою та підписом директора Габриела Варданяна.

6 липня Ковельський міський голова Ігор Чайка підписав договір із юристом фірми-переможниці Анастасією Нечепуренко на постачання талонів на пальне. Загальна сума договору становить 111 тисяч 840 гривень з ПДВ. Згідно документу, виконком купує дизпаливо Energy у кількості 4000 літрів по ціні за 1 літр – 27,96 грн з ПДВ.

Відпуск дизпалива здійснюється у мережі автозаправних станцій, що працюють під брендом «Авіас», «Укрнафта», «ANP» та інших АЗС партнерів.

До речі, Антимонопольний комітет визнав дії автозаправок проєкту «Авіас» антиконкурентними узгодженими діями і наклав на учасників проєкту штрафи в загальному розмірі 4,7 млрд грн. Рішення АМКУ прийняв на засіданні 30 березня 2021 року, повідомляє прес-служба комітету.

У справі фігурують ТОВ «Виробничо-торгова фірма» Авіас», ТОВ «Торговий дім «Авіас», ТОВ «Пром Гарант Плюс», ТОВ «Альянс Еволюшн», ПАТ «Укртатнафта» і 169 операторів АЗС (в тому числі ПАТ «Укрнафта» і ДП «Фірма «Укртатнафтасервіс»).

Мережа АЗС групи «Приват» складається з 1 540 заправок, що працюють під 11 брендами: «Авіас», «Авіас плюс», «Укрнафта», «Укртатнафта», «ANP», «Мавекс», «Мавекс плюс», «Sentosa Oil» і інші. У ряді регіонів вони займають більше 40% від загальної кількості АЗС. Формально управління мережею АЗС здійснюють понад 50 юридичних осіб, які змінюються з інтервалом в рік. АЗС групи «Приват», як правило, ведуть синхронну цінову політику і забезпечуються нафтопродуктами з єдиного джерела – НПЗ компанії «Укртатнафта» (контролюється структурами Ігоря Коломойського)

– пише LIGA.Бизнес
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *