Ковельська міська влада купила новий білоруський сміттєвоз

27.10.2021 15:09

Новий сміттєвоз на базі шасі МАЗ (Мінський автомобільний завод) отримало Ковельське ремонтне житлово-комунальне підприємство №1.

На його придбання з бюджету громади виділено 2 млн 698 тис. грн, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Технічні характеристики транспортного засобу говорять про його мобільність, маневреність. Заднє завантаження сміттєвоза дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика  з контейнерами та  здійснити швидке механічне  завантаження.

Чи купили сміттєвоз через тендер – влада не уточнює. 

Уже давно виникла необхідність у такому автомобілеві. Він може перевозити одночасно великі об’єми твердих побутових відходів. Місткість кузова — 18,5 кубометрів. Крім того, транспортний засіб оснащений потужним  пресом, який забезпечує найвищий коефіцієнт ущільнення сміття, що теж збільшує ефективність

– говорить начальник РЖКП №1 Віктор Солов’янчук

У найближчі дні автомлобіль уже можна буде побачити у роботі. 

У Ковельській громаді і надалі планують поповнювати автопарк спеціалізованою технікою. Нагадаємо, що для обслуговування сіл, у цьому році мають придбати 3 трактори з  відвалом для снігу та дорожньою щіткою. Минула зима показала, що такої техніки бракує і вона вкрай необхідна, аби забезпечити у снігопади розчищення доріг у селах, яких у нашій громаді – 14.

Депутати дали згоду на виділення для цього коштів – 1млн 650 тис. грн. Навесні планують закупити ще причепи для цих тракторів. І вони будуть впродовж року використовуватись для господарських потреб сіл.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Вже купили один такий Маз , який не має гарантійного сервісу, і всі над ним моляться, а фірма яка його продала каже шо це ваші проблеми.і ніякого аідношення до білоруського мазу немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.