У Ковелі визначили місця для збору небезпечних відходів

13.01.2022 11:47

Сьогодні, 13 січня, у Ковелі на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про організацію робіт зі збору та утилізації небезпечних відходів в межах територіальної громади».

У ньому зазначається, що до 31 січня РЖКП №1 має встановити три металевих контейнери для збору використаних ламп, батарейок, акумуляторів та ртутних термометрів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Вони знаходитимуться за адресами: вул. Володимирська, 101 (біля магазину «7/23»), вул. Незалежності, 136 (біля універмагу) та на бульварі Лесі Українки, 29 (біля магазину «Салют»). 

Також 42 спеціальних пластикових контейнери для збору батарейок будуть розміщені у всіх навчальних закладах нашої громади.

А ще – у приміщенні Будинку рад (вул. Незалежності, 73) та Центрі надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 73 та вул. Драгоманова, 22).

Начальнику РЖКП №1 Віктору Солов’янчуку доручено визначити місце для тимчасового зберігання використаних ламп, батарейок, акумуляторів, згідно санітарних вимог. Крім того, він має забезпечити їх вивезення для подальшої передачі на утилізацію, згідно укладених договорів зі спеціалізованими підприємствами, які мають ліцензію на право виконання операцій у сфері поводження з небезпечними відходами. 

Керівники закладів, установ, організацій, де будуть встановлені контейнери для небезпечних відходів, мають  забезпечити їх збереження та використання за цільовим призначенням. У разі наповнення контейнерів – інформувати відповідальну особу РЖКП №1. 

Начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки міськвиконкому Юрій Дідковський зауважив, що всі ємності були придбані за кошти місцевого бюджету. Ця робота у громаді буде продовжуватись і надалі. У цьому році контейнери планують купити для закладів культури.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *