Ковельська поліція нагадує про «карантин вихідного дня»

27.11.2020 16:42

Поліція нагадує громадянам, що в країні триває «карантин вихідного дня».

У вихідні дні поліцейські будуть проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу з власниками кафе, барів, ресторанів та інших закладів торгівлі і громадського харчування, реагувати на кожне повідомлення про порушення карантину, повідомляє Ковельський відділ поліції.

Правоохоронці попереджають, що на громадян, які будуть нехтувати карантинними вимогами, будуть складені адміністративні протоколи.

До слова, минулих вихідних поліцейськими Ковельського відділу поліції на три суб’єкти господарювання, що не дотримались вимог карантину вихідного дня та порушили правила ведення торгівлі – складено протоколи за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адмністративні правопорушення. Матеріали направлені на розгляд суду.

Нагадуємо, що вступив в силу Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

Тобто, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Рекомендуємо дотримуватись встановлених карантинних обмежень та дбати про власне здоров’я і безпеку інших

– зазначає Ковельський відділ поліції

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.