У Ковелі поліція та чиновники проводять «карантинні» рейди

03.04.2021 о 11:14 · 2 хв читання

Представники поліції та держпродспоживслужби у складі робочої групи проводять у Ковелі рейди та перевіряють об’єкти господарювання на дотримання вимог карантинних заходів. Також попереджають про відповідальність за порушення карантинних обмежень.

Про це інформує Ковельське районне управління поліції Волинської області.

За порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, які також можуть виготовити самостійно, – передбачено накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

До слова, з початку року ковельські поліцейські склали 803 адміністративні протоколи за статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Закликаємо дотримуватися заходів, яких вживає уряд для збереження життя і здоров’я громадян.

Фото Ковельського районного управління поліції

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X