Ковельські активісти реалізували черговий народний проєкт

07.08.2020 12:20

Силами громади завершилися ще одні ремонтні роботи міської комунальної власності у парку імені Тараса Шевченка, цього разу – вбиральні.

Кошти перераховували небайдужі ковельчани, тому ремонт поправу називають «Народним проєктом», до якого місцева влада немає ніякого відношення, хіба що має це майно на своєму балансі.  

Вхід до вбиральні – безкоштовний, повідомив громадський активіст Олександр Геч у Фейсбуці, який опікувався даним проєктом.

Туалет в парку Шевченка для всіх відвідувачів абсолютно безкоштовний. Чергові поки від Класік, але надалі чергування, як і електро та водопостачання, буде забезпечено містом

– пише він

За його словами, для повного розрахунку за матеріали по відновленню туалету та арки в парку імені Тараса Шевченка, потрібно ще близько 37 000 гривень. Загальна ж вартість народного проєкту – близько 800 000 гривень. Значна частина цієї суми – благодійні внески людей.

Приблизну вартість всіх благочинних робіт ми теж покажемо в цифрах. На сьогоднішній день 800 тис. для такого модернового ремонту арки та туалету – насправді зовсім не дорого. Хто будувався, той уявляє, скільки коштує оплатити роботу, хоча б чотирьох майстрів, що протягом півтора місяці працювали щоденно. Всі роботи, що робились благодійно, також входять в цю суму. У кожної роботи є своя вартість і ми нікого не маємо права не відзначити. Кращих людей міста, мають знати всі Ковельчани. А матеріали теж брали не найдешевші, а найдорожчі, не для галочки робилось

– вказує Олександр Геч

Він також пообіцяв список інвесторів, навіть тих, які інвестували в проєкт 20 гривень, через кілька днів виставити на своїй сторінці у Фейсбуці, а також розмістити в холі туалету. А також закликав небайдужих додати своє ім’я до списку інвесторів народного проєкту по відновленню інфраструктури парку імені Тараса Шевченка.

Фото Олександра Геча

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.