Підприємець з Ковеля за власні кошти оновлює арку в міському парку

15.07.2020 13:22

Ковельчанин своїми силами взявся за ремонт міської комунальної власності.

Про реконструкцію місцевим підприємцем арки на вході в парк імені Тараса Шевченка розповів на відео у Фейсбуці ковельчанин Олександр Геч.

За словами Олександра, ковельський підприємець Василь дуже любить своє місто, хоч і не дуже заможний, але зголосився зробити для Ковеля таку доброчинну справу. Все робить за свій кошт, в тому числі має оплатити роботу бригаді хлопців, які живуть у селах.

Василь Мельничук подав класну ідею: от таку людину нам в мери, любов до свого міста, погодьтесь, найголовніша риса справжнього господаря міста. Адже Василь сам зголосився зробити дороговартісний ремонт арки. 60 000 гривень – це ж не тільки його робота, а й працівників, яким він зі свого карману платитиме, і оренда риштування будь здоров потягне. Не треба бути великим психологом, щоб побачити, що ця людина, багата душею і серцем. Вже розмовляв з Василем, сказав обов’язково подумає над висуванням своєї кандидатури в мери міста, але не раніше, ніж через 20 років

– пише Олександр Геч.

На запитання у Фейсбуці щодо проєктно-кошторисної документації та графіки реконструкції комунального майна – ось так відписав колишній депутат Ковельської міської ради Роман Ляшук:

Побачити проект можна буде тоді коли остаточно вирішать що там намалювати, а поки хлопці просто підготовлять поверхні під покраску чи розмальовку. Кошторис 0 грн. 0 коп. Бєзвозмєздно тоість даром!

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.