Ковельські художники презентували експозицію «Творимо заради Перемоги»

09.08.2022 09:55

Днями у виставковій залі Ковельського історичного музею презентували нову експозицію «Творимо заради Перемоги».

Свої роботи представили двадцять чотири місцеві художники. Вони згуртувались і вирішили віддати на продаж власні полотна, аби підтримати військових, – повідомляє Ковельська міська рада.

У залі можна побачити картини, створені до війни, але є й чимало написаних уже в нових реаліях сьогодення.

Алла Кузьмук – авторка полотна «Зустріч військового зі своїм сином».

Я не можу йти на фронт, але можу брати в руки пензель і творити. Кошти ж перерахувати на потреби наших воїнів, а необхідно сьогодні дуже багато. Сподіваюсь, що ця виставка надихне й інших людей робити подібні пожертвування

– зазначила вона під час відкриття

Частина нинішньої експозиції, присвячена нашому загиблому Герою, землякові Єгору Лобанову. Його дівчина Ольга Казімирова створила кілька картин у пам’ять про Єгора. До них були написані вірші авторами, які не всі навіть були знайомі з хлопцем, але вражені його подвигом. Ковельчанин врятував вісім життів. Він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

У країні, де вирує війна, де життя бореться зі смертю, творчі люди теж не можуть залишатись осторонь. Під час різноманітних благодійних заходів у нашому місті уже було зібрано понад 140 тисяч гривень. І цю естафету доброчинності підхопили художники.

Одна з авторів Оксана Цюпяшук написала на своїй сторінці у Фейсбуці:

Друзі, меценати і поціновувачі живопису! Є прекрасна нагода поєднати приємне з дуже корисним: придбати картину в галереї мистецтв і одночасно допомогти нашим доблесним воїнам ЗСУ!

А вибрати є з чого – за техніками, жанрами, власними симпатіями до певних авторів.

Творімо добрі справи, бо разом ми – сила

Запрошуємо на виставку, яка діятиме до кінця серпня.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.