Ковельські поліцейські вакцинувалися від COVID-19

06.05.2021 15:04

Понад пів сотні співробітників Ковельського районного управління поліції вакцинувалися від коронавірусу.

Про це інформує Національна поліція у Волинській області.

Аби покращити доступ до вакцини співробітників територіальних підрозділів поліції і при тому  на тривалий час не відривати особовий склад від виконання службових обов’язків, заклад, що надає медичну допомогу правоохоронцям, розпочав щеплення мобільними бригадами лікарів.

Так, сьогодні співробітники «Територіального медичного об’єднання МВС України у Волинській області» вакцинували поліцейських Ковельського районного управління поліції.

Тимчасовий пункт щеплення організували в одному із кабінетів управління, який напередодні належним чином підготували та продезінфікували. 

Одним з перших прийняв дозу вакцини заступник начальника Ковельського РУП В’ячеслав Мартинюк. Поліцейський зазначив, що розуміє важливість процедури, тому вирішив щеплюватись без жодних вагань: «Я свідомий громадяни і розумію всі ризики поширення коронавірусної інфекції. Під час виконання службових обов’язків контактую із великою кількістю людей і повністю відчуваю свою відповідальність перед ними. Аби не бути носієм хвороби і не наражати інших на небезпеку, прийняв рішення вакцинуватись і вважаю, що це повинен зробити кожен».

Поліцейський розповів, що після процедури почувається добре і приступив до виконання службових обов’язків у звичному режимі.

Загалом медики за день вакцинували понад пів сотні співробітників Ковельського районного управління поліції та належних до нього відділів та відділень поліції.

Як зауважила заступниця начальника «Територіального медичного об’єднання МВС України у Волинській області» по медичних питаннях Лариса Матус, такий спосіб вакцинації повністю безпечний. Співробітники мобільної бригади перед початком імунізації пройшли необхідне навчання та отримали сертифікати.

Виїзна мобільна бригада вирушає на місце вакцинації на укомплектованому автомобілі швидкої медичної допомоги. Препарати перевозять у термосумці з холодовим агентом, що зберігає температуру, згідно з вимогами, від 2 до 8 градусів тепла

– розповіла Лариса Матус

Лікарка також зазначила, що медики із собою мають протишокову аптечку на випадок різних ускладнень або алергічних реакцій, що потребує надання термінової медичної допомоги. Водночас, вона повідомила, що наразі у всіх, хто пройшов вакцинацію, жодних побічних ефектів виявлено не було.

Наступного тижня така мобільна бригада поїде у Камінь-Каширський районний відділ поліції.

До слова, на Волині прийняли першу дозу щеплення близько тисячі співробітників системи МВС.

Фото Національної поліції у Волинській області

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.