Ковельські театрали привезли нагороди з Всеукраїнського фестивалю

09.10.2023 о 16:02 · 3 хв читання

Народний аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» відкрив свій сьомий театральний сезон поїздкою до Кам’янця-Подільського, де вдруге взяв участь у Всеукраїнському IX відкритому фестивалі-конкурсі «Комора».

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

У 2021 році колектив теж представляв Волинь і повернувся з цілою низкою відзнак за політично-філософську драму «Поки прядеться нитка». Були тоді нагороди в індивідуальних номінаціях «Краща акторка другого плану» – Альона Малюга-Мельникова та «Кращий актор другого плану» – Юрій Коновалов.

Чим запам’яталась ця «Комора», розповіла режисерка і художня керівниця театру Альона Малюга-Мельникова.

Дякуємо за чотири незабутніх прекрасних дні. Як завжди – це калейдоскоп яскравих вражень, гарних емоцій, приємні зустрічі зі старими друзями і нові знайомства, обмін досвідом та тепле спілкування, вражаючі вистави від інших учасників, цікаві й корисні майстер-класи від членів журі, а ще – благодатно щедра золота осінь у гостинному Кам’янці-Подільському. Спасибі Богу та слава Героям за те, що ми мали таку можливість

– ділиться вона

На IX «Коморі» Народний аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» представляв драму за п’єсою Неди Нежданої «Закрите небо». За підсумками фестивалю ковельчани здобули III місце серед дорослих театрів та отримали нагороду – «Найкраща вистава сучасної тематики».

Крім того, ковельчани в історичних образах королеви Бони з королем Сигізмундом в супроводі благородних дам презентували наше місто в неповторній атмосфері старого Кам’янця-Подільського.

Загалом для учасників театру, це – цінний досвід та гарна можливість зарядитись новою енергією для подальшого розвитку, знайти якісь інші, невідомі досі грані для роботи у своїх ролях та образах, адже фестивальний рух – це завжди про сплеск творчості, як наслідок – самовдосконалення потому.

Колектив висловлює щиру вдячність міському голові Ігорю Чайці за постійну підтримку та допомогу, управлінню культури, молоді, спорту та туризму – за сприяння, Галині Коротенко-Молдован та усім організаторам – за запрошення, журі (Володимир Богатирьов, Анатолій Белеванцев, Тетяна Бойчук, Ігор Сурков) – за високу оцінку та спілкування.

Разом з тим, керівниця театру каже, що вони відкриті для нових талантів, для тих, хто хоче розвиватись та творити.

Ми раді дорослим, діткам, сердечно запрошуємо у нашу велику творчу родину. Всупереч усім непростим, запропонованим долею нам обставинам, ми прагнемо знов і знов дарувати людям різноманітні емоції, зцілювати силою мистецтва душі та серця та сприяти розвитку української культури

– говорить Альона Малюга-Мельникова

Хочеться вірити, що наступна – Х ювілейна «Комора» буде відбуватись уже під мирним небом після Перемоги. І ковельські актори та інші театри зустрінуться та зіграють свої найкращі вистави.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X